Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Hizmetlerimiz

KUMAŞ KOLTUK YIKAMA

kumas-koltuk-yikama.jpg

Kumaş koltuklar, üzerinde en çok vakit geçirilen eşyalardan olduğu gibi aynı sebeple en çok da kirlenen eşyadır. Üzerinde dökülen yiyecek ve içecekler, mekana dolan tozlar, yemek kokuları, sigara kokuları zamanla koltuklara yerleşerek ortamın sağlıklı olmasını, kalitesini düşürür. Eskişehir koltuk temizleme uzmanı olarak, kullandığımız makineler ve özel temizleyiciler sayesinde elle temizlemesi neredeyse imkansız olan koltuklarınızı hijyene kavuşturuyoruz.

 

Lekeli koltuklarda kumaşın yapısına özel bir uygulama yapan bayan ekibimiz, uzun yıllardır işinizi en profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Yüksek emiş gücüne sahip vakumlu temizleme makinelerimiz, koltuğun üzerine sıkıca tutunarak tüm tozu içerisinden söküp alır. Her gün sahaya çıkan 6 ekibimizin her birinde profesyonel yıkama makineleri ve temizleme ürünleri ayrı ayrı bulunmaktadır.

 

Eskisehir koltuk temizliği firması olarak koltuklarınıza büyük bir hassasiyetle yaklaşıyor, işimizi adımıza yakışır şekilde profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.

Fiyata değil kaliteli hizmet arayanların adresi...

 

Vip26 Koltuk Yıkama İletişim Bilgileri

Adres:  Aşağısöğütönü Mah. 1590 Sok. 20 / A Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0533 424 26 51

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım