Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Hizmetlerimiz

ARAÇ KOLTUK YIKAMA

arac-koltuk-yikama.jpg

Araç temizliği denince akla hep köpüklü dış yıkama işlemi gelir. Ancak araç temizliğinin en önemli parçası koltuklardır. Detaylı temizlik olarak da geçen oto koltuk yıkama işlemi, aracın tüm kokusunu, hijyen seviyesini değiştirip yükseltecektir.  Araç koltuk yıkama aynı zamanda çok dikkat gerektiren bir işlemdir. Bunun sebebi ise araç içerisinde bulunan elektronik aksamları, göğüs bölümüne hiçbir şekilde su sıçratmadan, sadece koltukların detaylı bir şekilde temizlenmesi gerektiğidir.

Eskişehir oto koltuk yıkama servisi  Vip26 Koltuk Yıkama, araç koltuklarını kimyasal kullanmadan özel temizleyicilerle yıkar. Koltuklardaki lekeleri titizlikle inceleyen ekibimiz her lekeye özel çalışma yapar ve ortadan kaldırır. Kullandığımız sanayi tipi profesyonel makinelerle araçlarınızı sizin ve aileniz için temiz, konforlu bir alana dönüştürüyoruz.

Eskişehir araba koltuk yıkama hizmetimizle önce koltukları inceliyor, lekeleri belirleyip işlem uyguluyor ardından önce antibakteriyel şampuanlar ile ıslatıp , fırçalıyor, vakumluyor ve parfümleyerek aracı temizliyoruz.

 

Vip26 Koltuk Yıkama İletişim Bilgileri

Adres:  Aşağısöğütönü Mah. 1590 Sok. 20 / A Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0533 424 26 51

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım