Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Koltuk yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuk ve yataklar da ,,ç kısmına nufus etmiş kir ve lekeler  zamanla kumaş kısmına kusarak çirkin ve sağlıksız görüntü oluşturacaktır. Bİzim tavsiyemiz KOLTUK VE YATAKLARIN  yılda 2 defa yıkanmasıdır . Yılda bir kere yıkanan koltukta görünüm bakımından iyi olacaktır ama 1 sene uzun  bir zaman olduğundan HİJYENİ saglamak zor olabilir...

Profosyenel koltuk yıkama firması VİP26KOLTUKYIKAMA olarak verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Bu yüzden verdiğimiz hizmet sonucunda evinizde gereken Hijyeni sağlayarak sizlere sağlıklı yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz. 

Koltuk yıkama işini meslek olarak belirlemiş kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz bayan personelimiz hizmet  etmek için bir telefon kadar yakın. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın.Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. KOLTUK YIKAMA  özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. % 100  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınızı GARANTİ EDİYORUZ. . İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ..

Yıkama işlemi bittikten sonra oda sıcaklığında 2 ile 4 saat arası tam kuruma sağlanır. Ekibimiz durulama işleminden sonra vakumlama yaparak kullanılan suyun %85 ini geri alır ve nemli olarak kurumaya bırakılır..

Öncelikle bu sorunun cevabı değişkenlik gösterir düz koltuk takımı 1 saat ile 2 saat arası kir oranına kumaş yapısına göre degişir. Ekibimiz 1 randevuya 2 personel 2 makine ile gider ve temiz su gelene kadar durulama yapar..

Öncelikle müdahale edilmemiş çoğu lekeleri kan,idrar,kusmuk,sıvı içecek gibi özel leke sökücü şampuanlarımız ve leke tabancamız ile uygulama yaparak çıkarıyoruz ama müdahale yapılmamış bazı lekeler bazı sentetik ve ucuz kumaşlardan çıkmayabiliyor halkımızda internet üzerinden bakılarak leke üzerine uygulanan bazı kostik bazlı kimyasal ilaçlar lekeyi sabitleyerek çıkarılmasını engelliyor bunun için yataklarda leke garantisi % 100 çıkar diyemiyoruz bu durumlarda ekibimiz elinden geleni yaparak lekeyi minumuma kadar çıkararak hijyenik temizliğinizi yapıyor.

UCUZ KOLTUK YIKAMA ALDATMACASINA KANMAYIN!!!!

VİP26KOLTUKYIKAMA OLARAK..

Siz değerli müşterilerini ucuz koltuk yıkama kandırmacasına karşı bilinçlendirmeyi bir sorumluluk olarak görmektedir.

Piyasada 70-100 tl arasında koltuk yıkama verdiğini söyleyen kişilerden uzak kalmanısı şidetle tavsiye ederiz.

Bu kişilerin kampanya adı altında insanları kandırdıkları ve kaliteli hijyen bir koltuk yıkamadan çok uzak sundukları hizmetle bir çok insanı  mağdur ettiği gözlemlenmiştir.

UCUZ VE KALİTESİZ KOLTUKYIKAMA HİZMETİ TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZE  YÖNELİK GÖZLEMLEDİĞİMİZ SORUNLAR ŞU ŞEKİLDE SIRALANMIŞTIR.

1) Gelen kişilerin eve girmesiyle  çıkması bir oldu. amaçları koltuk yıkama değil sadece parayı almak oldu. (Bu durum sık karşılaşılan bir durumdur. mindersiz bir takım bile ortalama 40 dakikayı bulurken bu kişiler minderlitakımları dahi 20 dakikadayıkayabiliyor..

2) Gelen kişiler çok agresifti.

3) Koltuğumu parkelerimi duvarlarımı mahfettiler.

4) kullandıkları deterjan her neyse iğrenç kokusuevimden günlerce çıkmadı ..

5) Lekeler ile hiç ugraşmadan çıkmaz bunlar dediler.

6) Koltuklarım kuruduktan sonra renkleri boz bulanık morarma şeklinde kustu.

7) Koltuklarım yıkandıktan sonra elimi sürünce yapış yapış oldu.

8) Şikayet için aradığımda biz sadece yönlendirme yapıyoruz koltuklarınızı yıkayanları arayın dediler.

9) Koltuk yıkama için gelen adamlar hiç güven vermiyordu gidene kadar çok tedirgin oldum .

10)Söz verilen gün ve saate gelmediler haber bile vermeyip bütün gün  evde mahsur kaldım..

BU LİSTE UZAR GİDER KANMAYIN MAĞDUR OLMAYIN 

UCUZ HİZMET ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLSİNİZ 

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım