Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Hakkımızda

Vip26 Koltuk Yıkama, Eskişehir’in her noktasına profesyonel, detaylı koltuk yıkama hizmetleri vermektedir. Ek iş olarak değil tek işi olarak koltuk yıkama alanında uzmanlaşan Vip26 Koltuk Yıkama,  %100 müşteri memnuniyeti ortalamasıyla çalışır.

Eskişehir koltuk yıkama firması olarak evinde, aracında, iş yerinde bulunan koltuklarda derinlemesine temizlik isteyen müşterilerimize güçlü, otomatik cihazlarla hizmet vermektedir. iş ahlakıyla, güler yüzüyle her gün onlarca eve konuk olan bayan ekiplerimiz, tam randevu saatinde adresinize geliyor, temizlik için harekete geçiyor ve hizmetini tamamlıyor.

Vip26 Koltuk Yıkama, koltuk kumaşlarına, yapısına özel işlem uygular. Farklı hassasiyet seviyelerinde olan koltuk döşemelerinden olan deri, tay tüyü, nubuk, kadife,saten gibi kumaşlarda özel yıkama ürünleri kullanılarak koltuğa kesinlikle bir zarar verilmez.

Eskişehir koltuk yıkama fabrikası olarak koltuk yıkama hizmetimizin yanında sandalyeler, yataklar, araç koltuklarına da uygulama yapan Vip26 Koltuk Yıkama, yerinde halı yıkama işlemi de yapmaktadır. Elinizle silerek çıkaramayacağınız lekeler, kirler, kalıntıları söküp alan makinelerimiz size temiz bir ortam bırakır.

Son sistem koltuk temizleme hizmetimizle üzerinde en çok vakit geçirdiğiniz koltuklara içinizi en rahat ettirecek şekilde dezenfekte edebilmek için iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.Fiyata değil kaliteli hizmete önem verenlerin adresi.

 

Vip26 Koltuk Yıkama İletişim Bilgileri

Adres:  Aşağısöğütönü Mah. 1590 Sok. 20 / A Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0533 424 26 51

 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım