Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Araç koltukları Nasıl Temizlenir?

Araç koltukları, araç temizliğinde büyük öneme sahip olan bir noktadır. Aracın bakımı kadar önem verilen temizliğinde dışını yıkamak bir hayli kolay olsa da iç temizliği bireysel olarak yapmak zordur. Aracın plastik bölümleri bezlerle silinerek hızlıca temizlense de koltuklar için aynı durum söz konu değildir.

Otomobil koltuklarını temizlerken petrollerde bulunan süpürgelerle çekmeye çalışmak sadece dışarıdan görünen kirlerin alınmasını sağlar. Profesyonel oto koltuk yıkama firmaları, araç koltuklarını yüksek emiş gücü olan makinelerle süpürerek tüm tozlarını alır.

Bu makineler koltuğun en derin noktasına kadar ulaşarak bu zamana kadar biriken tozları alır.  özel antibakteriyel şampuanlar ile ıslatılarak üstün alman teknolojisine sahip makineler ile vakumlanarak temizlenir. 

Araç koltuğu yıkarken sulu makineleri dikkatli kullanmak, aracın göğsüne, elektronik aksamlarına su bulaştırmamak çok önemlidir.  Vip26 Koltuk Yıkama, araba koltuğu temizleme hizmeti ile Eskişehir’in her yerine ulaşıp aracınızı ilk aldığınız günkü kadar temiz bir hale getirir. fiyata değil kaliteye önem verenlerin adresi...

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım