Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Vip 26 Koltuk Yıkama

Merak Edilenler

Yatağımızın zamanla sarardığı hepimizce bilinen bir gerçek. Sadece terimiz değil, deri döküntümüz ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden oluyor. Ama gerçek şu ki yatağı sarartan bunlar değil bunlar ile beslenen (deri döküntüsü, kıl ,toz) ve uygun ortam (ter, nem) bulan MAYTLAR ! aslında MAYTLARIN kendisi de değil, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan ! Bir mayt bir günde vücut kütlesinin 30 katı kadar dışkı bırakır. Bir yandan da bunların sayıları hızla artmaya başlar. Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak dahi değiştirsek, yatağın içine geçen azda olsa MAYTLAR burada yuvalanır, çoğalır ve dışkı bırakmaya başlar yatağın içi zamanla kir ve bakteri yuvasına döner. bir çoğumuzun denediği şey ve müşterilerimizde çokça karşılaştığımız durum, yatağı sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra dalga dalga sarı lekelerin oluşması. Bunun nedeni, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır. MAYTLAR ve bunların dışkıları bize ne ğibi zarar verir ? Bunun cevabı kişiden kişiye değişir. Kimimizde kaşıntı, özellikle, bronşit gibi rahatsızlıkları olanlarda gece sabaha karşı nefes daralması, öksürük gibi saglık sorunları oluşabilir. sizde profesyonel yardım ister iseniz bizi arayın...

Koltuk Yıkama Hakkında

koltuk-yikama-hakkinda.jpg

Pek çoğumuz koltukların silinerek temizleneceğini düşünürüz. Halbuki: doğru bilinen bu yanlış, kirin büyük bölümünün koltuğun sünger kısmına geçmesine neden olur. 

Koltuk yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz hizmet etmek için bir telefon kadar yakın. ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın bizim uzmanlık alanlarımızdan biride koltuk yıkamadır. Koltuk yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ. Koltuk yıkama en kötü ihtimal ile yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlar ile yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından daha iyi olacaktır aynı zaman da kullanım ömrüde artacaktır. Bizim tavsiyemiz koltukların 6 ayda bir yada en azından yıl da 1 defa yıkanmasıdır.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım